O firmie

Firma Golland jest dystrybutorem oświetlenia nawigacyjnego, systemów sterowania i zasilania dedykowanych dla lądowisk i portów lotniczych każdej wielkości.

Jesteśmy przygotowani do kompleksowego wyposażenia obiektów lotniskowych w produkty spełniające najbardziej wymagające normy i zalecenia dla niżej wymienionych oświetleń:

  • oświetlenie nawigacyjne CAT I / II/ III ICAO,
  • oświetlenie płyt postojowych samolotów,
  • oświetlenie przeszkodowe dla obiektów będących przeszkodami lotniczymi,
  • oświetlenie ogólne obiektów takich jak terminale, hangary i inne obiekty wchodzące w skład infrastruktury lotnisk.

Jesteśmy dostawcą osprzętu elektro-energetycznego oraz systemów sterujących i monitorujących, w tym kompleksowych rozwiązań dedykowanych portom lotniczym. Oferowane przez nas oświetlenie lotniskowe oraz osprzęt elektro-energetyczny to sprawdzony sprzęt bazujący na najnowocześniejszych rozwiązaniach i najlepszych częściach konstrukcyjnych. Produkty te wchodzą w skład wyposażenia ponad 100 lotnisk wojskowych i cywilnych na całym świecie. Posiadają one certyfikaty zgodności z międzynarodowymi standardami, m. in. ICAO, FAA, MAK.

Jako uzupełnienie oświetlenia lotniskowego możemy dostarczyć wysokiej jakości maszty z opuszczanymi pomostami wraz z naświetlaczami wysokiej mocy dla oświetlenia płyt postojowych dla samolotów. Jesteśmy gotowi również dostarczyć produkty z kategorii oświetlenia przeszkodowego dla oznakowania obiektów uznanych za przeszkody lotnicze.

Oprócz dostaw specjalistycznego sprzętu dla lotnisk i lądowisk firma Golland oferuje wykonanie kompleksowych projektów budowlanych i wykonawczych infrastruktury lotniskowej.

Tak bogata oferta sprzętu, różnorodność produktów, nasze doświadczenie i fachowość naszych partnerów pozwala na kompletne wykonanie inwestycji, od projektów budowlanego i wykonawczego, po dostawę w pełni kompatybilnych produktów takich jak systemy oświetlenia nawigacyjnego, systemy zasilania oraz nowoczesne systemy sterowania i monitoringu oświetlenia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu z działem handlowym.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu z działem handlowym