1
2

Lądowisko dla śmigłowców przy Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

3
4

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie

5
6
7

Oświetlenie wewnętrzne terminala w Porcie Lotniczym im. Władysława Reymonta w Łodzi

8

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie

Szukaj  

Nowości

1 2 3

Aktualnie trwają prace nad montażem i uruchomieniem jednego z najnowocześniejszych w Polsce systemów meteo na potrzeby Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.

więcej

Na początku lipca dobiegła końca budowa i uruchomienie mobilnej wieży TWR na terenie Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.

więcej

Zakończenie prac elektrycznych przy „Budowie lądowiska dla śmigłowców sanitarnych z traktem komunikacyjnym do budynku Szpitala w Suchej Beskidzkiej”.

więcej

Odbiór końcowy zadania na: Budowę lądowiska dla śmigłowców ratunkowych wraz z zapewnieniem komunikacji z SOR w W.S.S. w Zgierzu. Lądowisko zostało wpisane do ewidencji Urzędu Lotnictwa Cywilnego pod nr 128.

więcej

Podpisanie umowy PLM/K/60/2012 o zaprojektowanie i wybudowanie mobilnej kontenerowej wieży kontroli lotów oraz dostawa, instalacja i uruchomienie automatycznego systemu pomiarów meteorologicznych na lotnisku w Modlinie.

więcej

Oferta Golland Sp. z o.o. została uznana za najkorzystniejszą w postępowaniu na zaprojektowanie i wybudowanie kontenerowej, mobilnej wieży kontroli lotów oraz dostawę, instalację i uruchomienie systemu meteo na lotnisku w Modlinie.

więcej

Dnia 20.01.2012 r. podpisano umowę na realizację prac elektrycznych i dostawę sprzętu w przedmiocie „Budowa lądowiska dla śmigłowców sanitarnych z traktem komunikacyjnym do budynku Szpitala w Suchej Beskidzkiej”.

więcej

Odbiór końcowy zadania pod nazwą: „Przebudowa lądowiska dla helikopterów lotnictwa ratunkowego na terenie Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu”. Lądowisko zostało wpisane do ewidencji ULC dnia 19.12.2011r. pod nr 95.

więcej

Zakończenie prac przy „Budowie lądowiska sanitarnego dla śmigłowców” na terenie SPZOZ w Myślenicach, wraz z infrastrukturą techniczną obejmującą: drogę dojazdową, odwodnienie i oświetlenie lądowiska.”

więcej

Dokonano odbioru technicznego budowy lądowiska dla helikopterów przy Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu. Aktualnie jest prowadzona procedura rejestracji lądowiska w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego

więcej